REC5-2405SRWZ/H4/C/SMD-R
RECOM Power
919-5-2405SRWZH4CSR
REC5-2405SRWZ/H4/C/SMD-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 5W DC/DC 4kV REG 4:1 9-36Vin 5Vout
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 100)
500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
5 W
24 V
9 V
36 V
5 V
1 A
4 kV
SMD-24
31.8 mm
19.9 mm
11.2 mm
Medical, Industrial
REC5-S_DRW(Z)
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 9 V to 36 V