REC3-2405SRWZ/H6/A/M
RECOM Power
919-3-2405SRWZH6AM
REC3-2405SRWZ/H6/A/M
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 3W DC/DC 6kV REG 4:1 9-36Vin 5Vout
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 15
Stany magazynowe:
15 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
1 005 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
24 V
9 V
36 V
5 V
600 mA
6 kV
DIP-24
32 mm (1.26 in)
20.3 mm (0.799 in)
10.2 mm (0.402 in)
Medical, Industrial
REC3-S_DRW(Z)
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 9 V to 36 V