RACM60-12SK/OF-CTN
RECOM Power
919-RACM6012SK/OFCTN
RACM60-12SK/OF-CTN
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount 60W 80-264Vin12Vout 5A Open Frame 2x3
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1152   Wielokrotności: 48
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
RoHS:
60 W
80 VAC to 264 VAC, 120 VDC to 370 VDC
1 Output
12 VDC
5 A
Open Frame
4 kVAC
90 %
Medical, Industrial
78.4 mm (3.087 in)
53 mm (2.087 in)
31.5 mm (1.24 in)
RACM60-K/OF
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 78.4 mm x 53 mm x 31.5 mm
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz