R2S12-2405/H-R
RECOM Power
919-R2S12-2405H-R
R2S12-2405/H-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 3kV UNREG 24Vin 5Vout
1 000 Oferta
1 Output
2 W
24 V
21.6 V
26.4 V
5 V
400 mA
3 kV
SMD-12
15.24 mm
10.7 mm
9 mm
Medical
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 21.6 V to 26.4 V