R2D12-1205/H-R
RECOM Power
919-R2D12-1205H-R
R2D12-1205/H-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 3kV UNREG 12Vin +/-5Vout
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 250   Wielokrotności: 250
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
1 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
2 W
12 V
10.8 V
13.2 V
5 V
200 mA
- 5 V
200 mA
3 kV
SMD-12
15.24 mm
10.7 mm
9 mm
Medical
R2D
Marka: RECOM Power
Zgodność: IEC; RoHS; UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 10.8 V to 13.2 V