R2D-2409/HP-R
RECOM Power
919-R2D-2409HP-R
R2D-2409/HP-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 3kV UNREG 24Vin +/-9Vout
2 Output
2 W
24 V
9 V
111 mA
- 9 V
111 mA
3 kV
SMD-10
15.24 mm
10.7 mm
9 mm
Medical
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 21.6 V to 26.4 V