R2D-1509/P-R
RECOM Power
919-R2D-1509P-R
R2D-1509/P-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2W DC/DC 1kV UNREG 15Vin +/-9Vout
2 500 Oferta
2 Output
2 W
15 V
13.5 V
16.5 V
9 V
111 mA
- 9 V
111 mA
1 kV
SMD-10
15.24 mm
10.7 mm
9 mm
Industrial
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 13.5 V to 16.5 V