R24P12D/P/R8
RECOM Power
919-R24P12DPR8
R24P12D/P/R8
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC 8kV UNREG 24Vin +/-12Vout
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
1 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
2 Output
1 W
24 V
21.6 V
26.4 V
12 V
41 mA
- 12 V
41 mA
8 kV
SIP-7
19.5 mm (0.768 in)
9.8 mm (0.386 in)
12.5 mm (0.492 in)
Medical
RxxPxx/R
Marka: RECOM Power
Zgodność: CAN/CSA; EAC; IEC; RoHS; UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 21.6 V to 26.4 V