R1S8-2405-R
RECOM Power
919-R1S8-2405-R
R1S8-2405-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 24Vin 5Vout
2 500 Oferta
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
1 Output
1 W
24 V
21.6 V
26.4 V
5 V
200 mA
1 kV
SMD-8
12.75 mm
10.7 mm
7 mm
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 21.6 V to 26.4 V