R1S8-1209/P-R
RECOM Power
919-R1S8-1209P-R
R1S8-1209/P-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 12Vin 9Vout
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
1 Output
1 W
12 V
10.8 V
13.2 V
9 V
111 mA
1 kV
SMD-8
12.75 mm
10.7 mm
7 mm
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 10.8 V to 13.2 V