R1S-1505/P-R
RECOM Power
919-R1S-1505P-R
R1S-1505/P-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 15Vin 5Vout
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 500   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
2 500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
1 W
15 V
13.5 V
16.5 V
5 V
200 mA
1 kV
SMD-8
12.75 mm
10.7 mm
7 mm
Industrial
R1S
Marka: RECOM Power
Zgodność: IEC; RoHS; UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 13.5 V to 16.5 V