R1DA-120909/P-R
RECOM Power
919-R1DA-120909/P-R
R1DA-120909/P-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 1W 12Vin/9Vout 56mA Dual ShrtCrctProtect
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 500   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
2 500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
1 W
12 V
10.8 V
13.2 V
9 V
56 mA
9 V
56 mA
1 kV
SMD-10
15.24 mm
10.7 mm
7 mm
Industrial
R1DA
Marka: RECOM Power
Zgodność: CAN/CSA; EAC; IEC; RoHS; UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 10.8 V to 13.2 V