R12C2T12/R-R
RECOM Power
919-R12C2T12/R-R
R12C2T12/R-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2.5W 9-18Vin +/-2.5 TO +/-15.5Vout 100A PROGRAMMABLE
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 361
Stany magazynowe:
1 361 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
2 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 750)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
2.5 W
9 VDC
18 VDC
2.5 V to 15.5 V
100 mA
- 12 mA
5 kV
SSOP-36
12.83 mm
7.5 mm
3.55 mm
Industrial
R12C2T12/R
Rodzaj regulacji: Programmable
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 12.83 mm x 7.5 mm x 3.55 mm
Napięcie wejściowe: 9 VDC to 18 VDC