UTP28X37
Panduit
644-UTP28X37
UTP28X37
Produc.:
Opis:
Ethernet Cables / Networking Cables Cat 6A 28AWG UTP Patch Cord, CM/LSZH, Off White, 37 feet
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Panduit
Kategoria produktów: Kable do sieci Ethernet / kable sieciowe
RoHS:
Cat 6a
Modular Plug
8 Position
Modular Plug
8 Position
Male / Male
11.278 m (37 ft)
White (Off-White)
28 AWG