ERJ-U02J241X
Panasonic
667-ERJ-U02J241X
ERJ-U02J241X
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 0402 5% 240ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Panasonic
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERJ-U
240 Ohms
100 mW (1/10 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 VDC
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)