EEU-FC2A100
Panasonic
667-EEU-FC2A100
EEU-FC2A100
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 100volts AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5 085
Stany magazynowe:
5 085
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
6 400
Oczekiwane: 16.07.2026
Średni czas produkcji:
27
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Panasonic
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
10 uF
100 VDC
6.3 mm
11 mm
2.5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
1000 Hour
20 %
114 mA
1.8 Ohms