EEE-FT1H331GV
Panasonic
667-EEE-FT1H331GV
EEE-FT1H331GV
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50VDC 330uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 753
Stany magazynowe:
6 753
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
7 500
Oczekiwane: 17.06.2026
Oczekiwane: 24.09.2026
Średni czas produkcji:
23
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Panasonic
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - SMD
RoHS:
330 uF
50 VDC
10 mm (0.394 in)
10.5 mm (0.413 in)
2000 Hour
High Temp Electrolytic Capacitors
20 %
900 mA
120 mOhms