ECW-F4273HL
Panasonic
667-ECW-F4273HL
ECW-F4273HL
Produc.:
Opis:
Film Capacitors .027uF 400V 3% MPP L/S=10mm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Panasonic
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
0.027 uF
400 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
10 mm (0.394 in)
12.5 mm (0.492 in)
6.2 mm (0.244 in)
RF Microwave Film Capacitors
3 %
2 Pin
9 mm (0.354 in)
Straight
- 40 C
+ 105 C
ECWF(L)
Bulk
Marka: Panasonic
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica przewodu: 0.6 mm
Rodzaj produktu: Film Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Capacitors
Rodzaj: Metallized Polypropylene Film Capacitors
Jednostka masy: 1 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Stacked Metallized Film Capacitors
Panasonic Stacked Metallized Film Capacitors small in size and large in capacitance. The low ESR capacitors feature a tight capacitance tolerance with stable capacitance vs frequent voltage. Panasonic Stacked Metallized Film Capacitors are available in a voltage range of 16VDC to 3000VDC and a capacitance range of .0001µF to 6.8µF, depending on the series. Target markets include audio, telecommunication, and lighting.