AS01506MS-SP15-WP-R
PUI Audio
665-AS01506MSSP15WPR
AS01506MS-SP15-WP-R
Produc.:
Opis:
Speakers & Transducers SPEAKER 1W 6 OHM 93 DB 650 HZ
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 49
Stany magazynowe:
49 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
19 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
PUI Audio
Kategoria produktów: Głośniki i przetworniki
RoHS:
Speakers
Electromagnetic
Board Mount
950 Hz
93 dBA
6 Ohms
1 W
Rectangular
Solder Pad
- 20 C
+ 70 C
15 mm
11 mm
3.3 mm
Neodymium Iron Boron (NdFeB)
Mylar
IP67
Marka: PUI Audio
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 15 mm L x 11 mm W x 2.5 mm H
Wysokość: 2.5 mm
Opakowanie: Tray
Rodzaj produktu: Speakers & Transducers
Częstotliwość autorezonansu: 650 Hz
Seria: AS
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Audio Devices
Napięcie znamionowe: 2 V