OM9105E-R58
Ohmite
588-OM9105E-R58
OM9105E-R58
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 91 Ohm 1W 5% 500 Volt
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 25000   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OM
Standard
Axial
91 Ohms
1 W
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
500 V
5 mm
12 mm