OM1025E-R58
Ohmite
588-OM1025E-R58
OM1025E-R58
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 1K Ohm 1W 5% 500 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 24 523
Stany magazynowe:
24 523 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OM
Standard
Axial
1 kOhms
1 W
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
500 V
5 mm
12 mm