OL3625E-R52
Ohmite
588-OL3625E-R52
OL3625E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 3.6K Ohm 1/2W 5% 350 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 869
Stany magazynowe:
4 869 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OL
Standard
Axial
3.6 kOhms
500 mW (1/2 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
350 V
3 mm
9 mm