OL1215E-R52
Ohmite
588-OL1215E-R52
OL1215E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 120 Ohm 1/2W 5% 350 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 41 645
Stany magazynowe:
41 645 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Axial
120 Ohms
500 mW (1/2 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
350 V
3 mm
9 mm