OL1015E-R52
Ohmite
588-OL1015E-R52
OL1015E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 100 Ohm 1/2W 5% 350 Volt
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 40000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OL
Standard
Axial
100 Ohms
500 mW (1/2 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
350 V
3 mm
9 mm