OK2255E-R52
Ohmite
588-OK2255E-R52
OK2255E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 2.2M Ohm 1/4W 5% 250 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 713
Stany magazynowe:
713
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
35 000
Oczekiwane: 07.09.2026
Średni czas produkcji:
24
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OK
Standard
Axial
2.2 MOhms
250 mW (1/4 W)
5 %
- 800 PPM / C, + 1500 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
250 V
2.5 mm
6.8 mm