OK2205E-R52
Ohmite
588-OK2205E-R52
OK2205E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 22 Ohm 1/4W 5% 250 Volt
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 50000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OK
Standard
Axial
22 Ohms
250 mW (1/4 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
250 V
2.5 mm
6.8 mm