OK1325E-R52
Ohmite
588-OK1325E-R52
OK1325E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 1.3K Ohm 1/4W 5% 250 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 372
Stany magazynowe:
7 372 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OK
Standard
Axial
1.3 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
250 V
2.5 mm
6.8 mm