OJ6835E-R52
Ohmite
588-OJ6835E-R52
OJ6835E-R52
Produc.:
Opis:
Carbon Film Resistors - Through Hole 68K Ohm 1/8W 5% 200 Volt
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 835
Stany magazynowe:
6 835 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Ohmite
Kategoria produktów: Rezystory węglowe foliowe - przelotowe
RoHS:
OJ
Standard
Axial
68 kOhms
125 mW (1/8 W)
5 %
- 450 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
200 V
1.85 mm
3.5 mm