SDF-R15-213L461
NorComp
636-SDF-R15-213L461
SDF-R15-213L461
Produc.:
Opis:
D-Sub Standard Connectors 15 pin R/A solder F FL 4-40 thrd brkt
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
NorComp
Kategoria produktów: Standardowe złącza D-Sub
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
Socket (Female)
Solder Pin
Flange
Right Angle
2 Row
Female
Gold
Receptacle
2 (A)
Steel
Nickel
IP67
Unfiltered
SDF
Tray
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Prąd znamionowy : 5 A
Materiał izolacyjny: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Rodzaj produktu: D-Sub Connectors - Standard Density
Wielkość opakowania producenta: 54
Podkategoria: D-Sub Connectors
Nazwa handlowa: NANOOK
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
D-Sub Standard Connectors
Industrial Automation Solutions
NANOOK IP67 SDF Standard D-Sub Connectors
NorComp NANOOK SDF Standard D-Sub Connectors are available in 9 to 37 positions with a contact rating of 5A. These IP67, flanged, waterproof connectors offer an all-inclusive solution for a wide range of applications. These D-subs are available in solder cup, vertical solder tail, and right-angle solder tail contact terminations. Ideal applications for NorComp NANOOK SDF Standard D-Sub Connectors include telecommunication equipment, industrial control systems, and computer technology.