SDF-R15-113L012
NorComp
636-SDF-R15-113L012
SDF-R15-113L012
Produc.:
Opis:
D-Sub Standard Connectors 15 pin R/A solder M 30u 4-40 int thrd
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 54   Wielokrotności: 54
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
1 026 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
NorComp
Kategoria produktów: Standardowe złącza D-Sub
RoHS:
15 Position
Solder Pin
Panel
Right Angle
2 Row
Male
Gold
Steel
Nickel
IP67
Unfiltered
SDF
Tray
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Prąd znamionowy : 5 A