HDF-R15-213L461
NorComp
636-HDF-R15-213L461
HDF-R15-213L461
Produc.:
Opis:
D-Sub High Density Connectors IP67 Female High Density D-Sub Flange Sealed 15 Position Right Angle PCB Dip Solder
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
NorComp
Kategoria produktów: Złącza o dużej gęstości D-Sub
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
3 Row
Female
Solder Tail
Right Angle
Gold
3 A
HDF
IP67
Tray
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Przefiltrowane: Unfiltered
Izolacja: Insulated
Materiał izolacyjny: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Styl mocowania: Panel
Rodzaj produktu: High Density D-Sub Connectors
Materiał powłoki: Steel
Powłoka: Tin
Wielkość opakowania producenta: 63
Podkategoria: D-Sub Connectors
Nazwa handlowa: NANOOK
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
NANOOK IP67 HDF High-Density D-Sub Connectors
NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors are offered in 15 to 62 positions with a contact rating of 3A. These IP67, flanged, waterproof connectors provide an all-inclusive solution for a wide range of applications. The D-sub connectors are available in solder cup, vertical solder tail, and right-angle solder tail contact terminations. Typical applications for NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors include industrial control systems, telecommunication equipment, and computer technology.