HDF-R15-113L011
NorComp
636-HDF-R15-113L011
HDF-R15-113L011
Produc.:
Opis:
D-Sub High Density Connectors 15 pin R/A solder M flash 4-40 int thrd
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 23
Stany magazynowe:
23 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
NorComp
Kategoria produktów: Złącza o dużej gęstości D-Sub
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
3 Row
Male
Solder Tail
Right Angle
Gold
3 A
HDF
IP67
Tray
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Przefiltrowane: Unfiltered
Izolacja: Insulated
Materiał izolacyjny: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Styl mocowania: Panel
Skok: 2.54 mm
Rodzaj produktu: High Density D-Sub Connectors
Materiał powłoki: Steel
Powłoka: Tin
Wielkość opakowania producenta: 63
Podkategoria: D-Sub Connectors
Nazwa handlowa: NANOOK
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
NANOOK IP67 HDF High-Density D-Sub Connectors
NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors are offered in 15 to 62 positions with a contact rating of 3A. These IP67, flanged, waterproof connectors provide an all-inclusive solution for a wide range of applications. The D-sub connectors are available in solder cup, vertical solder tail, and right-angle solder tail contact terminations. Typical applications for NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors include industrial control systems, telecommunication equipment, and computer technology.