858FB05-203RCS1
NorComp
636-858FB05-203RCS1
858FB05-203RCS1
Produc.:
Opis:
Circular Metric Connectors M12FW / 5P / B / F / S / 5-8mm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 57
Stany magazynowe:
57 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
NorComp
Kategoria produktów: Złącza okrągłe metryczne
RoHS:
REACH - SVHC:
Circular Metric Connectors
5 Contact
M12
Screw
B Coded
4 A
60 V
IP67
858F
Styl korpusu: Straight
Marka: NorComp
Płeć styku: Socket (Female)
Pokrycie styku: Gold
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 20 mm
Rodzaj: Female
Materiał oprawy: Nylon
Długość: 55 mm
Mechanizm blokujący: Screw Locking
Styl mocowania: Field Attachable-Installable
Produkt: Connectors
Styl powłoki: Socket
Ekranowanie: Shielded
Wielkość opakowania producenta: 50
Podkategoria: Circular Connectors
Nazwa handlowa: VULCON
Rodzaj: Field Installable
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Telematic Connector Solutions
VULCON™ Circular Connectors
NorComp VULCON™ Circular Connectors offer a robust, waterproof cable-to-panel interface for demanding end-use applications. The VULCON connectors are available in 5mm, 8mm, and 12mm diameters with IP67/IP68 rated performance. The M5 circular connectors are highly versatile, with a compact, space-saving design for demanding applications. The M8 and M12 components conform to industry-standard Bus specs and are intermateable with various competitive products. The M16 connectors pin configurations are available in 3-pin, 4-pin, 5-pin, 6-pin, 7-pin, and 8-pin.
Złącza okrągłe VULCON do montażu w terenie
Złącza okrągłe VULCON do montażu w terenie firmy NorComp są dostępne w liczbie styków 4, 5 i 8 i zostały zaprojektowane tak, aby łatwo dostosować je do różnych zastosowań. Złącza te posiadają gwintowane łączniki, co pozwala na sprawny montaż w terenie, a jednocześnie zapewnia klasę szczelności IP67. Złącza VULCON do montażu w terenie charakteryzują się obciążalnością styków do 4A i zapewniają klasę szczelności IP67 zarówno w stanie zmontowanym, jak i niezmontowanym. Złącza okrągłe VULCON do montażu w terenie firmy NorComp nadają się do stosowania w urządzeniach komunikacji przemysłowej, automatyce procesów, robotyce i instalacjach fabrycznych.