178-025-613R691
NorComp
636-178-025-613R691
178-025-613R691
Produc.:
Opis:
D-Sub Dualport Connectors RA 25POS ML/ML 5A
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 140
Stany magazynowe:
140 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
2 500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
NorComp
Kategoria produktów: Dwuwejściowe złącza D-Sub
RoHS:
Male / Male
2 Row / 2 Row
25 Position
Through Hole
Gold
5 A
Right Angle
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Przefiltrowane: Unfiltered
Maksymalna temperatura robocza: + 105 C
Minimalna temperatura robocza: - 55 C
Liczba portów: 2 Port
Rodzaj produktu: Dual Port D-Sub Connectors
Seria: 178
Materiał powłoki: Steel
Powłoka: Nickel
Wielkość opakowania producenta: 25
Podkategoria: D-Sub Connectors
Nazwa handlowa: STACKED
Jednostka masy: 45,647 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Dual-Port Stacked D-Sub Connectors
NorComp Dual-Port Stacked D-Sub Connectors provide multiple connector ports in a limited PCB space by stacking two right angle D-Sub connectors atop each other. These high-temperature, UL 94V-0 thermoplastic connectors are available in four industry-standard sizes (9, 15, 25, 37) and three different connector spacing options (0.625” | 0.750” | 0.900”). Each connector offers high performance, stamped contacts, and a condensed footprint. NorComp Dual-Port D-Sub Connectors include male / female over male / female configurations with hardware options that include flush inserts, hex standoffs, metal brackets, and more.