172-050-112R021
NorComp
636-172-050-112R021
172-050-112R021
Produc.:
Opis:
D-Sub Standard Connectors 50POS Male 5A Steel
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 12
Stany magazynowe:
12 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 12 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
2 500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
NorComp
Kategoria produktów: Standardowe złącza D-Sub
RoHS:
REACH - SVHC:
50 Position
Pin (Male)
Solder Pin
Through Hole
Straight
3 Row
Male
Gold
Plug
5 (D)
Steel
Tin
Unfiltered
172
Marka: NorComp
Materiał styku: Brass
Rodzaj styku: Machined Contacts
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd znamionowy : 5 A