ST-4ETD503
Nidec Components
229-ST-4ETD503
ST-4ETD503
Produc.:
Opis:
Trimmer Resistors - SMD 50 KW 4mm SMD single turn gull-wing, rear adjust
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nidec
Kategoria produktów: Rezystory regulowane – SMD
RoHS:
ST-4
SMD/SMT
Single Turn
1 Turn
Cermet
Rear Slot
50 kOhms
250 mW (1/4 W)
112 VDC
20 %