UWD1V331MCL1GS
Nichicon
647-UWD1V331MCL1
UWD1V331MCL1GS
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 330uF AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 45
Stany magazynowe:
45
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
1 000
Oczekiwane: 21.05.2026
Średni czas produkcji:
19
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - SMD
RoHS:
330 uF
35 VDC
10 mm (0.394 in)
10 mm (0.394 in)
5000 Hour
Low Impedance Electrolytic Capacitors
20 %
670 mA
- 55 C
+ 105 C
10 mm