UPS1A682MHD
Nichicon
647-UPS1A682MHD
UPS1A682MHD
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 6800uF 16x31.5 20% 7.5LS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
6800 uF
10 VDC
16 mm
31.5 mm
7.5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
2.35 A
- 55 C
+ 105 C
Straight
Radial
UPS
Bulk
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.32
Prąd upływowy: 2.04 mA
Opakowanie/obudowa: 16 mm x 31.5 mm