UPS1A331MPD
Nichicon
647-UPS1A331MPD
UPS1A331MPD
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 330uF 8x11.5 20% 3.5LS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 665
Stany magazynowe:
665 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Nichicon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
330 uF
10 VDC
8 mm
11.5 mm
3.5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %
410 mA
280 mOhms
- 55 C
+ 105 C
Straight
Radial
UPS
Bulk
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Prąd upływowy: 99 uA
Opakowanie/obudowa: 8 mm x 11.5 mm