PLF1D101MDO2TD
Nichicon
647-PLF1D101MDO2TD
PLF1D101MDO2TD
Produc.:
Opis:
Aluminum Organic Polymer Capacitors 100uF 20V 20% AEC-Q200
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 90
Stany magazynowe:
90 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 1000)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe
RoHS:
100 uF
20 VDC
Radial
12 mm (0.472 in)
Aluminum Polymer Capacitors
2000 Hour
20 %
22 mOhms
3.32 A
- 55 C
+ 105 C
8 mm
Can
AEC-Q200
Ammo Pack
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.12
Odstępy między przewodami: 3.5 mm