PCX1H470MCL1GS
Nichicon
647-PCX1H470MCL1GS
PCX1H470MCL1GS
Produc.:
Opis:
Aluminum Organic Polymer Capacitors 50V 47uF 20% AEC-Q200
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
800
Oczekiwane: 07.09.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe
RoHS:
REACH - SVHC:
47 uF
50 VDC
SMD/SMT
12.7 mm (0.5 in)
Aluminum Polymer Capacitors
3000 Hour
20 %
30 mOhms
2.5 A
- 55 C
+ 125 C
10 mm
Can
AEC-Q200
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.12
Prąd upływowy: 470 uA
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 400
Podkategoria: Capacitors
Jednostka masy: 1,300 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
PCX Solid Electrolytic Capacitors
Nichicon PCX Solid Capacitors are high reliability polymer capacitors which are rated up to 2000 hours at +125°C. In addition to being high temperature, Nichicon PCX Capacitors offer high voltage, low ESR, and high ripple current. Voltage ranges from 16-50V and capacitance ranges from 5.6µF to 390µF. Applications include motherboards and automobile infotainment systems.