PCM1E331MCL1GS
Nichicon
647-PCM1E331MCL1GS
PCM1E331MCL1GS
Produc.:
Opis:
Aluminum Organic Polymer Capacitors 25VDC 330uF 20% AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 664
Stany magazynowe:
664 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe
RoHS:
REACH - SVHC:
330 uF
25 VDC
SMD/SMT
Aluminum Polymer Capacitors
8000 Hour
20 %
40 mOhms
2.5 A
- 55 C
+ 125 C
10 mm
10 mm
Can
AEC-Q200
Reel
Cut Tape
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd upływowy: 247 uA
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Capacitors
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
PCM Aluminum Solid Electrolytic Capacitors
Nichicon PCM Conductive Polymer Aluminum Solid Electrolytic Capacitors are AEC-Q200 compliant capacitors offering high reliability, low equivalent series resistance (ESR), and high ripple current. Nichicon PCM provides long life of 8000 hours at +125°C and ESR after Endurance at -40°C. These surface mount RoHS-compliant aluminum solid electrolytic capacitors operate over a -55°C to +125°C category temperature range, feature a 16V to 80V rated voltage range, and provide a 12µF to 1000µF rated capacitance range.