PCF0G331MCL1GS
Nichicon
647-PCF0G331MCL1GS
PCF0G331MCL1GS
Produc.:
Opis:
Aluminum Organic Polymer Capacitors 4volts 330uF AEC-Q200
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe
RoHS:
330 uF
4 VDC
SMD/SMT
7 mm (0.276 in)
Aluminum Polymer Capacitors
2000 Hour
20 %
21 mOhms
3.4 A
- 55 C
+ 105 C
8 mm