LQSW6331MELC30
Nichicon
647-LQSW6331MELC30
LQSW6331MELC30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 420 Volts 0.2
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Nichicon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
330 uF
420 VDC
35 mm (1.378 in)
30 mm (1.181 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
20 %
1.42 A
- 25 C
+ 105 C
LQS
Bulk
Marka: Nichicon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd upływowy: 1.11 mA