NHD-2.4R-CSXP-BREAKOUT
Newhaven Display
763-2.4RCSXPBREAKOUT
NHD-2.4R-CSXP-BREAKOUT
Produc.:
Opis:
TFT Displays & Accessories 2.4 IPS TFT RTP Arduino Breakout
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 24
Stany magazynowe:
24 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Newhaven Display
Kategoria produktów: Akcesoria i wyświetlacze TFT
RoHS:
200 mA
IPS TFT LCD Display Modules
Transmissive
2.4 in
240 x 320
Parallel, SPI
Resistive Touch Panel
White LED
960 cd/m2
85.2 mm x 69.03 mm x 8.18 mm
3.3 V, 5 V