FD02KR16P-R
NKK Switches
633-FD02KR16P-R
FD02KR16P-R
Produc.:
Opis:
Coded Rotary Switches SWITCH ROTARY
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
2 000 Termin wysyłki - 20 dzień/dni
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
NKK Switches
Kategoria produktów: Kodowane przełączniki obrotowe
16 Position
Rotary
PCB Mount
SMD/SMT
Reel
FD02
Styl serwomotoru: Shaft
Marka: NKK Switches
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Oświetlony: Non-Illuminated
Rodzaj lampy: -
Żywotność: 10000 Cycle
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Rodzaj produktu: Rotary Switches
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Switches
Napięcie znamionowe AC: 20 VAC
Napięcie znamionowe DC: 20 VDC