SFECV10M7KA00-R0
Murata Electronics
81-SFECV10M7KA00-R0
SFECV10M7KA00-R0
Produc.:
Opis:
Signal Conditioning 10.7 MHZ 110KHZ +/-30%KHZ
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Murata
Kategoria produktów: Produkty do kondycjonowania sygnałów
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
REACH - SVHC:
Signal Conditioning
Filters
10.7 MHz
110 kHz
330 Ohms