NFM15PC915R0G3D
Murata Electronics
81-NFM15PC915R0G3D
NFM15PC915R0G3D
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 941
Stany magazynowe:
9 941
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
40 000
Oczekiwane: 11.06.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Murata
Kategoria produktów: Kondensator przepustowy (FTC)
RoHS:
9.1 uF
4 VDC
SMD/SMT
20 %
3 Terminal
0402 (1005 metric)
1 mm
0.5 mm
0.5 mm
Three Terminal Filter Capacitors
2 A
0.35 mm
- 55 C
+ 85 C
40 mOhms
NFM15PC
Reel
Cut Tape
Marka: Murata Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Oporność izolacji: 50 Ohms