GCJ31CL8EL105KA07L
Murata Electronics
81-GCJ31CL8EL105KA7L
GCJ31CL8EL105KA07L
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 100 VDC 10% 1206 X8L AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 33 994
Stany magazynowe:
33 994
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
28 000
Oczekiwane: 22.05.2026
Oczekiwane: 25.08.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Murata
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS:
1 uF
100 VDC
X8L
10 %
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.6 mm (0.063 in)