DLW5ATN331MQ2L
Murata Electronics
81-DLW5ATN331MQ2L
DLW5ATN331MQ2L
Produc.:
Opis:
Common Mode Chokes / Filters 330 OHM 50V 100MHZ
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 946
Stany magazynowe:
946
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
1 400
Oczekiwane: 22.05.2026
1 400
Oczekiwane: 04.09.2026
Średni czas produkcji:
18
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 700)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Murata
Kategoria produktów: Dławiki i filtry typu zwykłego
RoHS:
DLW5A
PCB Mount
SMD/SMT
1 Channel
330 Ohms
4 A
27 mOhms
- 40 C
+ 105 C
5 mm
3.6 mm
2.2 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Common Mode Chokes
Wirewound
Marka: Murata Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Odstępy między przewodami: 1.3 mm